AutoCAD Teknik Çizim

AutoCAD 2D -3D Modelleme Eğitimi

AutoCAD, dijital tasarım endüstrilerinde tasarım yazılımı ve lideridir. Mimari, mekanik, iç tasarım, üretim, elektrik veya inşaat mühendisliği geçmişinden olup olmadığınız önemli değil, AutoCAD işiniz için ihtiyaç duyacağınız önemli bir yazılımdır. AutoCAD, çarpıcı tasarımlar, kat planları, ürün tasarımları, saniyeler içinde açılır ve siz projeye başlamadan önce müşterilerinize sanal bir sunum yaparsınız. AutoCAD’le yapmış olduğunuz sunumlarla müşterinizle işbirliğine giden bir yol için etkin bir avantaj sağlarsınız.

AutoCAD eğitimine katılmak, Cad yazılımının yetkin ve verimli kullanımı için gereken tüm becerileri kazanmanızı sağlayacaktır. AutoCAD®, dünyanın önde gelen CAD 2D ve 3D Bilgisayar Destekli Tasarım araçları arasındadır. Taslaklarınızı 2D tasarıma ve çarpıcı 3D tasarımlara dönüştürerek profesyonelliğinizi gösterebileceksiniz.

AutoCAD kursumuz kurum ihtiyaçlarınıza göre temel – orta seviyeye ve daha sonra ileri seviye olarak tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan tek şey, eğitime başlamak için temel bilgisayar bilginizin olmasıdır.
Akademax’da, hedefinize ulaşmak için sabırla rehberlik edecek uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile AutoCAD sertifikalı eğitmenlerimiz eğitimde sizlere eşlik edecektir.