HAKKIMIZDA AKADEMAX

Akademax, şirket personelinizin eğitimine uzman eğitmen ve personelleri ile aktif çözüm sağlayan bir eğitim grup şirketidir. Eğitimlerinizi maksimum kalitede sektör tecrübeli eğitmenler ile alırken hizmet sektörünün olmazsa olmazı, işi sahiplenen bir yapıda olan yönetimimize rahatlıkla bırakabileceksiniz. Akademax'ın bilgi birikimi sayesinde yıllık eğitim planlamanızda olan her bir eğitim kalemi için tek bir yerden hizmet alma avantajına sahip olacaksınız. Bilişim eğitimleri ile beraber kişisel gelişim ve yabancı dil eğitimleriniz için uzman eğitim kadromuz sayesinde maksimum hizmeti Akademax ile alabilirsiniz. Hizmet kalitemiz, kurumunuzun değerleri ile örtüşen yapımız ve sektör içerisinde yıllarca maksimum hizmet vermiş profesyonel eğitmenler yanınızdadır. Şirket personellerinizi daha verimli bir hale getirmek için doğru adres Akademax'tır.

Eğitim Çözümleri ve Hizmetlerimiz

Bireylerin ve organizasyonların, dünya standartlarında eğitimlerle, yetenek ve öğrenme çözümleri aracılığıyla potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Eğitimler

Kamu kurum ve Özel işletmenizde çalışan personellerinize özel bilişim eğitimlerinde %100 memnuniyet sağlayan eğitimler Akademax'ta. Kurumların eğitim ihtiyaçlarına sektör deneyimi olan uzman eğitmen kadromuzla en güncel ve en etkin eğitim hizmetini vermekteyiz. Yıllık ve güncel eğitim planlarınız için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Sertifika Eğitimleri

Bilişim alanında bilginizi sertifika ile belgeleyerek sektörünüzde bir adım öne çıkın. Çeşitli bilişim alanlarına yönelik sertifika programlarına Akademax'ın uzman eğitmenleri tarafından hazırlanacaksınız. Sertifikasyon sürecinizde rehber düzeyde yetkin eğitmenlerle hazırlanmanız, kazanmanız için en belirgin etken olacaktır. Yetkili sınav merkezlerinde düzenlenen sertifika sınavlarına hazırlık için Akademax yanınızda.

Yıllık Eğitim Planlamalarınız

Akademax, yıllık eğitim planlamalarınızda yanınızdadır. Bilişim eğitimleri, Softskill Eğitimleriniz ve Yabancı dil eğitim taleplerinize tek bir adresten teklif alabileceğiniz Akademax alanında uzman eğitmen kadrosuyla yıl içerisinde personel eğitim planlamalarınıza destek olarak fark yaratmaktadır. Şirket içi eğitimleriniz için tek adresten çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız.

Eğitim İhtiyaç Analizi

Şirket personellerinizin ihtiyacı olacak eğitimleri belirlerken teknik bilgi ve desteğe ihtiyacınızı tek bir adresten çözüme kavuşturursunuz. Akademax, uzman kadrosu ile eğitim ihtiyaç analizinizi kurumunuza özel yaparak size destek verecek yetkinlikte tek çözüm ortağınızdır.

Kurumsal eğitim taleplerinize en hızlı ve güvenilir çözüm Akademax'ta

Akademax eğitim çözümleriyle tanışmak ve teklif almak için hemen ulaşın.